Ubezpieczenie zdrowotne 2019-04-25T13:23:27+00:00

Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twoich bliskich

Wszyscy znamy realia polskiej służby zdrowia – długie kolejki do lekarzy, niskie standardy medyczne oraz odległy czas realizacji niezbędnych badań. Wszyscy płacimy obowiązkowe składki medyczne, ale w ostatecznym rozrachunku system opieki medycznej nie jest w stanie zapewnić odpowiedniego poczucia bezpieczeństwa w zakresie zdrowia.

Wychodząc zatem naprzeciw oczekiwaniom wielu osób oferujemy dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Wszystko po to, aby mieć pewność, że w razie nieszczęśliwego wypadku nas samych czy też kogoś z naszych bliskich otrzymamy natychmiastową pomoc medyczną na najwyższym, światowym poziome. Ubezpieczenie zdrowotne stanowi gwarancję iż w razie nieszczęśliwego wypadku będziemy w stanie zapewnić sobie i bliskim opiekę medyczną na odpowiednio wysokim standardzie.

Ubezpieczenie zdrowotne Nowy Sącz i okolice

Decydując się na oferowane przez nas ubezpieczenie zdrowotne zyskują Państwo szeroki zakres korzyści. Począwszy od dostępu do lekarzy specjalistów, poprzez kompleksową diagnostykę a na podwyższonym standardzie usług medycznych kończąc.

Oprócz tego oferowane ubezpieczenia zdrowotne to też rozszerzenie ewentualnych wniosków odszkodowawczych o trwałe inwalidztwo, niezdolność do pracy czy też uszczerbek na zdrowiu. Poprzez wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego będą zatem Państwo mogli spać spokojnie bez obawy o to co może się stać w przypadku nadejścia choroby.