Ubezpieczenie zdrowotne 2018-12-20T14:59:36+00:00

Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twoich bliskich

Wszyscy znamy realia polskiej służby zdrowia – długie kolejki do lekarzy, niskie standardy medyczne oraz odległy czas realizacji niezbędnych badań. Wszyscy płacimy obowiązkowe składki medyczne, ale w ostatecznym rozrachunku system opieki medycznej nie jest w stanie zapewnić odpowiedniego poczucia bezpieczeństwa w zakresie zdrowia.

Wychodząc zatem naprzeciw oczekiwaniom wielu osób oferujemy dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Wszystko po to, aby mieć pewność, że w razie nieszczęśliwego wypadku nas samych czy też kogoś z naszych bliskich otrzymamy natychmiastową pomoc medyczną na najwyższym, światowym poziome.

Ubezpieczenie zdrowotne Nowy Sącz

Decydując się na oferowane przez nas ubezpieczenie zdrowotne zyskują Państwo szeroki zakres korzyści. Począwszy od dostępu do lekarzy specjalistów, poprzez kompleksową diagnostykę a na podwyższonym standardzie usług medycznych kończąc.

Oprócz tego oferowane ubezpieczenia zdrowotne to też rozszerzenie ewentualnych wniosków odszkodowawczych o trwałe inwalidztwo, niezdolność do pracy czy też uszczerbek na zdrowiu.