Ubezpieczenie komunikacyjne 2019-03-18T14:47:14+00:00

Najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne Nowy Sącz

Ubezpieczenia komunikacyjne to najbardziej popularne majątkowe produkty ubezpieczeniowe w Polsce. Polacy chętnie kupują ubezpieczenia komunikacyjne, obejmując ochroną swoje samochody, motory i inne pojazdy.

Ciągła popularyzacja motoryzacji i spadające ceny samochodów używanych sprawiły, że ubezpieczenia komunikacyjne z roku na rok stanowią coraz to większą część majątkowych ubezpieczeń w naszym kraju.

Obecnie na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych funkcjonuje bardzo szeroka grupa ubezpieczycieli oferującymi różnorodne opcje zabezpieczenia pojazdu.

Oprócz standardowego ubezpieczenia OC klienci mogą skorzystać również z AC (autocasco), ubezpieczenia NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków), ASS (assistance) i ubezpieczenie bagażu.

Poszczególne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych mogą występować w przeróżnych konfiguracjach. Zaczynając od najniższej składki ubezpieczeniowej zawierającej wyłącznie obowiązkowe OC, a kończąc na najwyższej składce ubezpieczeniowej w skład której wchodzą dodatkowe produkty rozszerzające odpowiedzialność ubezpieczyciela.

Postaw na najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne w Nowym Sączu!

Jeżeli zatem są Państwo zainteresowani dobraniem pakietu ubezpieczenia komunikacyjnego idealnie dopasowanego do Waszych potrzeb to zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą ubezpieczeń zdrowotnych.