Ubezpieczenie komunikacyjne 2018-12-28T12:33:28+00:00

Najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne Nowy Sącz

Ciągła popularyzacja motoryzacji i spadające ceny samochodów używanych sprawiły, że ubezpieczenia komunikacyjne z roku na rok stanowią coraz to większą część majątkowych ubezpieczeń w naszym kraju. Obecnie na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych funkcjonuje bardzo szeroka grupa ubezpieczycieli oferującymi różnorodne opcje zabezpieczenia pojazdu.

Oprócz standardowego ubezpieczenia OC klienci mogą skorzystać również z AC (autocasco), ubezpieczenia NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków), ASS (assistance) i ubezpieczenie bagażu.

Poszczególne pakiety ubezpieczeń mogą występować w przeróżnych konfiguracjach zaczynając od najniższej składki ubezpieczeniowej zawierającej wyłącznie obowiązkowe OC, a kończąc na najwyższej składce ubezpieczeniowej w skład której wchodzą dodatkowe produkty rozszerzające odpowiedzialność ubezpieczyciela.

Jeżeli zatem są Państwo zainteresowani dobraniem pakietu ubezpieczenia komunikacyjnego idealnie dopasowanego do Waszych potrzeb to zapraszamy do kontaktu z nami.